^ Back to Top

SDZO

Svaz dobrovolných záchranářů Otrokovice

Nové vybavení - říjen 2017

Tento týden nám dorazilo několik dalších částí záchranářského vybavení. Jako první 10 ks 6l kyslíkových lahví, které slouží pro případ první pomoci při nadýchání se zplodin nebo chemických látek. Dále dorazilo 150 ks 15cm a 10ks 40cm tyčinek tzv. bezpečného chemického osvětlení (slouží pro případ nouze), které vydrží až čtyřiadvacet hodin. Obrovskou radost máme ze šestisenzorového přenosného monitoru životních fukcí, který se používá nejen ve vrtulnících, vozech rychlé záchranné služby, ale i třeba na JIP. Detailní popis funkcí a fotografie najdete v sekci Naše vybavení.

 

 

 

Shrnutí soutěže v Dubnici nad Váhom

Konečně se dostáváme ke zhodnocení a shrnutí účasti SDZO na mezinárodní soutěži ve vaření guláše ve slovenské Dubnici nad Váhom. Jak to viděl předseda SDZO Dušan Rudecký si můžete přečíst v reportáži z akce, fotografie z celého klání i jeho přípravy pak najdete ve fotogalerii.

 

 

Cyklojízda 2017

V sobotu 9. září proběhla v Otrokovicích akce, kterou podpořil i Svaz doborovolných záchranářů Otrokovice – cyklojízda z Dubnice nad Váhom do Otrokovic. Informace o průběhu najdete v našich akcích.