^ Back to Top

SDZO

Svaz dobrovolných záchranářů Otrokovice

Knížka "111 vtipů o advokátech" Kláry Samkové již k dispozici!

111 vtipu o advokatech

 

Dovolujeme si zájemce upozornit, že právě vyšla kniha vtipů s advokátskou tematikou, nazvaná „111 vtipů o advokátech“, které osobně sesbírala od přátel a z veřejných zdrojů Klára A. Samková.

 

Kniha bude již brzy k sehnání v běžné síti knihkupectví, a to za cenu 66 korun za kus.

 

K dispozici je také exkluzivnější verze této knihy, a to s osobním podpisem a věnováním Kláry Samkové, kterou sama vydavatelka, tedy Klára Samková, odešle zájmecům na své náklady po obdržení příspěvku ve výši 66 Kč na číslo účtu 2900564046/2010, přičemž do zprávy pro příjemce odesílané částky zájemce o publikaci uvede své jméno a adresu, kam má být kniha doručena. Tyto údaje je také vhodné pro jistotu ještě zaslat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Klára Samková je členkou SDZO a my jí tímto děkujeme za propagaci spolku v této knížce.

obálka knihy 111 vtipu o advokatech

 

ukazky z knihy 111 vtipu o advokatech

Zážitková jízda pro dětský tábor v Podkopné Lhotě

Dne 7. 7. 2016 jsme v blízkosti obce Podkopná Lhota udělali zážitkovou jízdu pro děti z dětského tábora, který se zde konal. Věříme, že se dětem i jejich vedoucím akce líbila. 

Další fotografie najdete v naší fotogalerii, popis akce v galerii aktivit.

detsky tabor Podkopna Lhota

Tréninkový víkend pro členy a příznivce

SDZO uspořádal dne 4. 6. 2016 na střelnici v Kvasicích pro své členy, příznivce a podporovatele akci nazvanou Tréninkový víkend. Kromě zábavy, vzájemného seznamování a střelby na střelnici bylo cílem opět vyzkoušet v praxi, co auto zvládne - jestli soláry utáhnou spotřebiče, jestli kamna pěkně topí a nečoudí nebo kolik lidí se vyspí v přípojném stanu. Akce se velmi vydařila a všichni odjížděli spokojení. 

Další fotografie opět ve fotogalerii z akcí. 

Chlastačka s Máňou1

Dětský den v Kvasicích 2016

Dne 21. 5. 2016 se SDZO zúčastnil tradičních oslav Dne dětí na střelnici v Kvasicích. Jak je vidět z dalších fotografií umístěných ve fotogalerii, prezentovaná technika se dětem líbila. 

Kvasice Den dětí 2016

Praga V3s - solární panely a stůl

I v dubnu pokračujeme v rekonstrukci našeho vozu Praga V3s. Máme již nainstalovány dva 150W solární panely, které vozidlu více než dostatečně zajišťují energetickou soběstačnost, a to i za jízdy. Tyto panely jsou umístěny na vodotěsné zateplené bedně, jejímž primárním účelem je skladování potravin při přepravě do krizových oblastí, Podařilo se nám také namontovat dvoupolohový pracovní stůl, který může v případě potřeby sloužit jako nouzové lůžko pro 3-4 osoby a který lze snadno demontovat mimo prostor vozidla. 

solarni panely